O nas

Nasza firma powstała w 2011 roku na fali popularności zakupów grupowych w Polsce. Mamy nadzieję, że uda nam się spełnić Państwa oczekiwania i znajdziecie tutaj niespotykane gdzie indziej oferty. W chwili obecnej działamy wyłącznie na terenie Trójmiasta, lecz w najbliższej przyszłości planujemy poszerzyć naszą działalność o całe województwo, a docelowo i Polskę.

Dlaczego zakupy grupowe cieszą się taką popularnością? Odpowiedź jest tutaj bardzo konkretna. Można kupić sprzęty, gadżety, usługi, czy nawet wakacje z bardzo dużą zniżką. Nasza firma specjalizuje się przede wszystkim w tym ostatnim aspekcie. Wiele jest bowiem ofert wakacyjnych na różnego rodzaju portalach oferujących zakupy grupowe, niemniej jednak ich atrakcyjność jest wyłącznie pozorna. Po pierwsze – wyjechać można z reguły tylko w określonym, mało korzystnym terminie. Co więcej – cena, którą możemy zobaczyć na głównej stronie ma się często nijak do całości kosztów, które jako konsumenci musimy ponieść. Często doliczyć trzeba np. dojazd, a jeśli nawet nie, to przynajmniej takie kwestie jak: ubezpieczenie, obowiązkowe kieszonkowe na zwiedzanie, opłatę klimatyczną i wiele innych. Konsumenci po zagłębieniu się w ofertę mają więc często wrażenie, że tak naprawdę lepiej już kupić wyjazd bezpośrednio w biurze podróży, czy poczekać na np. „last minute”. U nas nic z tych rzeczy nie będzie miało miejsca. Ceny, które pokazujemy Państwu w tytułach ofert są całkowite, a i terminy można z reguły swobodnie uzgodnić z biurem podróży.

Oczywiście na wyjazdach wakacyjnych nasze oferty się nie kończą. Jest to jednak ich główny element i nasza mała specjalizacja. Zapraszamy więc Państwa do pozostania na naszej stronie jeszcze przynajmniej kilkanaście minut i szczegółowego zapoznania się z naszymi ofertami. W razie jakichkolwiek pytań, służymy naszą pomocą pod numerem telefonu albo adresem mail podanym w zakładce „kontakt”.