O nas

Rethymnon, Kreta

Rethymnon, Kreta

Ona projektuje konstrukcje stalowe, on zajmuje się instalacjami elektrycznymi. No cóż pracować trzeba, a urlopu ciągle mało. Aga i Tomek, ciągle zajęci, często w podróży. Duszą w Ameryce Łacińskiej wspinają się w granitowych skałach, a słońce przyjemnie ich grzeje.

Wspinaczka sportowa jest naszą pasją od dawna. Wiele popołudni spędzamy na treningu, po to by jadąc gdzieś daleko w skały, można było się nimi maksymalnie nacieszyć. W wolnych chwilach uciekamy na łono natury. Las lub góry, gdziekolwiek, byle daleko od cywilizacji. Na wszystkie wyjazdy jeździmy tylko we dwoje, tak by w każdej chwili móc zmienić plany lub dać się ponieść emocjom. Nasze podróże planujemy dobierając destynacje tak, żeby było ciekawe zwiedzanie i łatwo dostępne sektory wspinaczkowe. Od niedawna interesujemy się także Acroyogą. Bardzo nas to wciągnęło, dlatego w każdej wolnej chwili relaksujemy się doskonaląc nasze acroyogowe umiejętności.

Opisywanie naszych przeżyć jest dla nas wielka przyjemnością. Dodatkowo staramy się uatrakcyjniać wpisy dużą ilością zdjęć. Mamy nadzieję, że wyczytacie stąd potrzebne informacje, a także, że zainspirujemy Was do własnych niezapomnianych podróży. Będziemy wdzięczni za komentarze i na pewno odpowiemy na wszystkie pytania.